Fudbal

Sevilja slavila u gostima (VIDEO)

,

Sevilja je zabeležila novu pobedu (Foto: Beta/AP)

U jednom od odloženih mečeva La Lige Sevilja je kao gost pobedila Alaves 2:1. Sva tri gola pala su u prvom poluvremenu.

Engleska 2: Na meču Brentford – Luton, naša kladionica nudi kvotu 2.60 za igru 1-1.

Tim iz Anadluzije je poveo već u 3. minutu. Navas je u 3. minutu asistirao do En Nesirija, a ovaj pogodio 0:1.

Mendez je u 12. minutu izjednačio na asistenciju Navara. Pobedu Sevilji doneo je Suso u 30. minutu na asistenciju Đordana.

Sevilja je sada na četvrtom mestu na tabeli. Po broju utakmica se izjednačila sa Realom i Barselonom, a ima dva meča više u odnosu na lidera Atletiko.