REPREZENTACIJE

ALBANCI SE DŽABA RADOVALI Kazahstanci sa centra postigli gol za TV špice (VIDEO)

,

Neverovatna dešavanja u Tirani, na utakmici 5. kola C divizije Lige nacija. Albanija je dočekala Kazahstan, a u 25. minutu je primila jedan od bizarnijih, glupljih, ali i lepših golova koji su viđeni u Evropi ove godine.

LIGA NACIJA: Kvota u MaxBetu na pobedu Belgije protiv Engleske je 2.35.

Igrao se 25. minut, a taman je Ismajli postigao gol za vođstvo domaćina sa 2:0. Činilo se da se Kazahstan od ovog šoka neće oporaviti.

Ipak, prerano su se Albanci radovali. Ajmbetov je izveo loptu sa centra, a Aibol Abiken je odmah raspalio po njoj i uhvatio je nespremnog golmana Etrita Berišu. Čuvar mreže SPAL-a, a nekada Atalante i Lacija je bio veoma loše postavljen i lopta je završila u mreži.

Ovaj spektakularan pogodak veziste Kajrata možete da vidite na snimku.