Fudbal

ASISTENCIJA SE UPISUJE BURI SA MORA Treći gol Gorice apsolutni hit na internetu, dodavanje vetra (VIDEO)

,

Vetar asistira Lovriću (Foto: Twitter/Printscreen)

U nastavku HNL lige Gorica je kao gost pobedila Šibenik sa 3:1 i nastavila je potreu za Dinamom iz Zagreba. Moramo reći da su gosti imali mnogo sreće…

ENGLEKSA Liverpul u nedelju bez pomoći Salaha dočekuje Lester, dvojka na “lisice” u kladionici MaxBet je 3.30.

Vodio je Šibenik golom Ampema od 7. minuta. Ipak, u drugom poluvremenu je favorizovani tim Gorice napadao uz vetar u leđa. Tačnije, jaku buru u leđa. Na kraju velika pomoć za pobedu 3:1.

Prvo je Čabrnja u 62. minutu uz pomoć vetra postigao gol direktno iz kornera. Da bi preokret doneo Korejac Suk u 81. minutu. Konačnih 3:1 postavio je najbolji igrač Groice Lovrić koji je ušao u drugom poluvremenu. On je imao veliku pomoć bure koja je duvala sa Jadrana, golman domaćih Labrović je ispucao loptu, vetar je vratio nazad u kazneni prostor, a Lovrić je fenomenalno posle asistencije od strane vetra zakucao u mrežu – 3:1. Video govori hiljadu reči.

Naš Ognjen Mudrinski je za pobednički tim odigrao 92 minuta i imao je veliku šansu pri rezultatu 2:1 za Goricu.