Atalanta se mučila, pa brzometno srušila Speciju

,

Fudbaleri Atalante (Foto: Beta/AP)

Atalanta je ispunila očekivanja da će s većim brojem golova da savladala Speciju, ali tek u drugom poluvemenu – 3:1 (0:0).

Na meču Sasuolo – Verona, naša kladionica nudi kvotu 3.25 za igru ug 4+.

Prvo je bilo za zaborav, iako je i u tom delu meča domaćin uspeo da uputi tri udarca u okvir gola. Presuda je stigla u nastavku, i to u razmaku od šezdesetak sekundi. Mrežu gostiju načeo je Pašalić, a njegovim primerom odmah je krenuo i Murijel. Pašalić je golom u 73. minutu osigurao pobedu, a dolidnu igru, Specija je obeležila počasnim pogotkom desetak minuta pre kraja.

Atalanta se pobedom vratila na mesto koje direktno vodi u Ligu šampiona. Specija za sada ostaje relativno bezbedna, na šest bodva razmaka u odnosu na crvenu zonu.