MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

Azijska Liga šampiona: Sergej se razgoropadio! Gol i asistencija Srbina za pobedu Al Hilala (VIDEO)

Sergej Milinković Savić (Foto: Beta/AP Photo/Phelan Ebenhack)

Već dugo se spekuliše o tome gde će karijeru nastaviti Sergej Milinković Savić, ali sudeći po partiji srpskog veziste u meču azisjke Lige šampiona protiv Nasaf Karšija, te priče na njega ne utiču. Barem ne loše jer je popularni SMS trijumfu svog tima doprineo pogotkom i asistencijom – 3:2.


ENGLESKA: Everton i Vest Hem igraju od 21.00, a kvota kladionice MaxBet na tip 1 je 1.73. 


Milinković Savić je u 21. minutu iskoristio katastrofalan kiks golmana gostiju Abduvakida Mematova koga je lopta pogodila u grudi prilikom intervencije i odbila se pravo na nogu Sergeju, kojem nije bilo teško da pogodi mrežu. Iako se Al Hilal mučio, tim Simeonea Inzagija je nastavio odličan niz, budući da i dalje ne zna za poraz. Očigledno Sergeju prija ponovna saradnja sa italijanskim stručnjakom, budući da  je kod njega u Laciju odigrao najviše utakmica u karijeri (225) i postigao najviše golova (44), uz najviše asistencija (38).

Domaćin se vratio šest minuta kasnije, ali je Teo Ernandez u nadoknadi šprvog poluvremena vratio vođstvo Al Hilala. Opet je Nasaf uspeo da izjednači u 60. minutu, ali su gosti stigli do pobede pogotkom Markosa Leonara, kada je asistirao Sergej Milinković Savić u 79. minutu za konačnih 3:2.