Fudbal

Bajern pogurao Šalke ka Cvajti (VIDEO)

,

Miler je bio strelac dva gola za Bajern (Foto: Beta/AP)

U 18. kolu Bundeslige Bajern iz Minhena je kao gost sa 4:0 u Gelzenkirhenu pobedio Šalke. “Plavi” polako, ali sigurno klize ka Cvajti.

NBA: Naša kladionica nudi kvotu 1.85 da će na meču L.A. Klipers – Oklahoma biti ubačeno manje od 222 poena.

Šalke se davi, a spasilaca nema. Nema ko će u vodu da baci gumu za spasavanje. Dodatno ih je ka dnu pogurao Bajern – 4:0.

Bajern je poveo u 33. minutu posle šansi koje su propuštali Levandovski i Gnabri. Kimih je uposlio Milera, a ovaj uradio ono što najbolje zna, zatresao mrežu. U 54. minutu je Bajern duplirao prednost. Kimih je ponovo bio u ulozi asistenta, a Levandovski se “poigrao” sa odbranom i golmanom Šalkea.

Het-trik asistencija Kimih je upisao u 88. minutu kada je Miler po drugi put, ovoga puta glavom zatresao mrežu. Konačnih 4:0 postavio je Alaba u 90. minutu. Asistent je bio Koman.