NEMAČKA

Bajern se posle šoka namučio, ali je odmakao na tabeli

,

Levandovski postiže prvi gol (Foto: Beta/AP)

Iza Bajerna je poraz u Menhengladbahu i šokantno ispadanje iz Kupa Nemačke. Zato su i muke u duelu sa Frajburgom bile očekivane. Ipak, šampion Nemačke i Evrope je uspeo da slavi – 2:1 (1:0).

Španija Super Kup: Na meču Barselona – Atletik Bilbao, naša kladionica nudi kvotu 3.15 za igru 1-1&3+.

Početak nije nagoveštavao dramu. Već u sedmom minutu, Levandovski je golom završio sjajnu akciju saigrača. Međutim, i pored još 12 pokušaja da ugrozi gol rivala, brojke na semaforu su ostale iste sve do 62. minuta.

Tada je Petersen pogodio za izjednačenje i najavio novu senzaciju. Da se to ne desi, pobrinuo se iskusni Tomas Miler, pogotkom na asistenciju Sanea.

Bavarci su pobedom uvećali prednost na tabeli. Ipak, nije to ona ista mašina. Bar ne za sada.