BAJKA JE ZAVRŠENA Uz gol zaboravljene zvezde, Bormut eliminisao četvrtoligaša

,

Džek Vilšir (Foto: Beta/AP)

Bajka četvrtoligaša je završena. Krosuli je u prošloj rundi FA Kupa demolirao Lids, ali je u šesnasetini finala hrabro ispao na gostovanju Bornmutu, doučerašnjem članu elite – 2:1 (1:0).

Na meču Barnli – Aston Vila, naša kladionica nudi kvotu 3.40 za pobedu domaćina.

Domaćin je u prvom poluvremenu stekao prednost golom nekada obećavajuće zvezde Arsenala Džeka Vilšira. U nastavku, Krouli je izjednačio, ali je samo četiri minuta kasnije viđena presuda. Strelac gola za pobedu bio je Džošua King, reprezentativac Norveške.

U sledećoj rundi najstarijeg fudbalskog takmičenja na svetu, osmini finala, Bornmut ide na gostovanje Barnliju.