Barnli uspeo da učini ono što niko nije! (VIDEO)

,

Poup ništa nije mogao samo u 34. minutu (Foto: Beta/AP)

Svih 17 dosadašnjih gostiju su pognute glave i najčešće punih mreža napuštali Enfild, a onda je došao Barnli. Liverpul prvi put u sezoni nije pobedio kao domaćin – 1:1 (1:0)!

Na meču Brajton – Mančester siti, naša kladionica nudi kvotu 2.70 za igru 2&4+.

Apsolutni junak meča bio je Nik Poup, 28-godišnji golman Barnlija. Tokom utakmice je imao osam odbrana, od kojih su bar polvina iz kategorije čudesnih. Zaustavljao je Poup udarce Salaha, Manea i nosi najveće zasluge za remi.

Ništa nije mogao jedino u 34. minutu. Na centaršut Firmina sjajno je reagovao bek Robertson i dvinim udarcem glavom zatresao mrežu.

Po običaju, Liverpul je nastavio da dominira, ali je i gost pokazao da nije slučajno u gornjem delu tabele. Takav pristup dao je rezultat u 69. minutu. Odličnim, neodbranjivim udarcem, Džej Rodrigez je najavio iznenađenje koje se na kraju i desilo.

Do kraja, pitali su se Poup i – sreća. Gudmundson je mogao da šokira “redse”, ali je u 88. minutu uzdrmao prečku. Već u dalkoj nadoknadi, u velikoj šansi se našao Salah. Ali, golmanu gostiju bilo je suđeno da postane igrač utakmice.