MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

Batler ostaje u Zvezdi? Rečenica predsednika Upravnog odbora zapalila navijače (FOTO)

Batler, (Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Košarkaš Crvene zvezde Džered Batler ni na najveći hrišćanski praznik nije zapostavio obaveze, pa je uslikan u opremi kluba, očigledno pre ili posle treninga.

Ipak, u klubu su iskoristili priliku da ga upoznaju i sa srpskim običajima.

Tucanje jaja i pobeda Amerikanca

Batler se zajedno sa predsednikom Upravnog odbora Žiletom Vasićem oprobao u tradicionalnom vaskršnjem običaju – tucanju jajima.

Prema onome što se može videti, pobedu je odneo košarkaš crveno-belih, ali ono što je usledilo posle toga privuklo je mnogo veću pažnju.

Poruka koja nagoveštava ostanak

Naime, Vasić je uz fotografiju objavio i poruku koja je odmah pokrenula spekulacije:

Džerede, ove godine si pobedio, ali sledeće godine ide revanš — napisao je Vasić.

Upravo ova rečenica bila je dovoljna da navijači zaključe da u klubu ozbiljno računaju na Batlera i naredne sezone.

Foto: Printscreen/IG/ Jared Butler

Sve upućuje na to da Batler ostaje

Iako zvanične potvrde još nema, ovakva poruka iz samog vrha kluba jasno sugeriše da postoji plan da Džered Batler ostane u Crvenoj zvezdi.

Amerikanac je ove sezone pokazao da je veliko pojačanje, pa ne čudi što bi crveno-beli želeli da ga zadrže i u budućnosti.