maxbet

Belgijanac poklonio pobedu Totenhemu (VIDEO)

,

Engels u duelu sa Sonom (Foto: Beta/AP)

Junak, pa težak tragičar. Taj put je za 40 minuta prešao defanzivac Vile Bjorn Engels. Belgijanac je timu iz Birmingema doneo izjenačenje, a u dalekoj nadoknadi poklonio pobedu Murinjovom timu – Aston Vila – Totenhem 2:3 (1:2).

Na meču Čelsi – Mančester junajted, naša kladionica nudi kvotu 1.90 za duplu šansu X2.

Engels je loptu upućenu ka Sonu imao na nozi. Međutim, prošla mu je ispod kopačke i to je već bila poslastica za ultrabrzog Korejca.

Prvo poluvreme duela u Birmingemu apsolutno je obeležio poznatiji Belgijanac, Tobi Aldervereld. Najpre je u devetom minutu komičnom reakcijom zatresao sopstvenu mrežu, da bi se nešto kasnije iskupio vrlo lepim pogotkom, netipičnim za odbrambenog igrača.

Potpuni preokret doneo je Son. Pucao je penal, veteran Pepe Reina sjajno odbranio, ali i odbio loptu pravo na nogu korejskom napadaču.

Posle Engelsovog gola posle kornera, sve je mirisalo na remi. Tako bi se i završilo, da nije došlo do trenutka pomračenja.