Berardi “naterao” Srbina na autogol, buran remi u Ređo Emiliji (VIDEO)

,

Fudbaleri Sasuola (Foto: Beta/AP)

Nije baš lako da se nabroji sve što se događalo u Ređo Emiliji. Nikola Maksimović je “častio” domaćina autogolom, Sasuolo je dva puta vodio, pa od 89. minuta preokretom gubio, da bi u 94. minutu izvukao bod protiv Napolija – 3:3 (2:1).

Italija 3: Na meču Livorno – Alesandrija, naša kladionica nudi kvotu 2.10 za igru ug 3+.

Revija golova počela je tek u 36. minutu. Domeniko Berardi, ikona Sasuola, sjajno je izveo prekid. U želji da izbije loptu, Maksimović je zahvatio taman toliko da ona prevari golmana Merea i odsedne u mreži, ali pogrešnoj.

Samo dva minuta kasnije, gost je izjednačio. Poljak Pjotr Zjelinski je oštrim udarcem sa 18 metara pogodio cilj.

Ipak, domaćin je na odmoru imao prednost. Dobio je penal, a Berardi je sa 11 metara bio više nego siguran.

U nastavku je po ceo plen prvi krenuo Napoli. Za vođstvo je sav posao uradio Lorenco Insinje, a Di Lorencu je ostao lakši deo posla. Insinje, rođeni Napolitanac, golom sa penala u 89. minutu, približio je ekipu pobedi, tako važnoj u borbi za Ligu šampiona. Međutim, u dalekoj nadoknadi, sudija je ponovo pokazao na belu tačku, ali na suprotnoj strani. Kaputo je pogodio za remi.

Filip Đuričić je u domaćem timu bio na terenu do 85. minuta. Samo minut kasnije, teren je s druge strane napustio i Nikola Maksimović.

SERIJA A, 25. kolo

Sreda

Sasuolo – Napoli 3:3 (2:1)

(Maksimović 36. autogol, Berardi 45+1 penal, Kaputo 90+4 penal – Zjelinski 38, Di Lorenco 72, Insinje 89. penal)