Bivši napadač Zvezde strelac u Belorusiji (VIDEO)

,

Nekadašnji napadač Crvene zvezde Nemanja Milić postigao je prvi pogodak u trijumfu njegovog BATE Borisova nad Vitebskom sa 3:2 (2:1).

LIGA EVROPE: Kvota u MaxBetu na trijumf Arsenala protiv Slavije je 1.60.

Tim iz Borisova je u sredu trijumfovao u revanš meču četvrtfinala Kupa Belorusije i ukupnim rezultatom 5:3 se plasirao u narednu fazu tog takmičenja.

Mičić je bio strelac u devetom minutu, posle ubačene lopte sa desnog krila. Posle njega je Besmertni povećao na 2:0.

Domaći tim je stigao do izjednačenja, ali je Skiviš u 85. minutu ipak osigurao trijumf BATE-u. Milić je odigrao čitav meč, dok je njegov saigrač Aleksandar Filipović izašao u 65. minutu.

U sredu je dalje prošao i Šahtjor Soligorsk, uprkos porazu od Nemana sa 2:1 (1:0). Nikola Antić, Igor Ivanović i saigrači su prethodno u prvom meču trijumfovali sa 3:0. Interesantno, jedini gol za Šahtjor u Grodnu postigao je nekadašnji napadač Čukaričkog, Eze.

U polufinalu Kupa Belorusije su još Torpedo Žodino i Isloč.