Bivši vezista Rada dao gol u Jermeniji, pa promašio zicer za preokret (VIDEO)

,

Fudbaleri Ararata iz Jerevana su u petak osvojili važan bod u 13. kolu prvenstva Jermenije. Oni su odigrali 1:1 (0:1) sa Noom.

PREMIJER LIGA RUSIJE: Kvota u MaxBetu na pobedu Krasnodara protiv Himkija je 2.00.

Junak najvećeg i najtrofejnijeg jermenskog kluba bio je nekadašnji vezista Rada, Uroš Nenadović. Ovaj 26-godišnji Beograđanin je bio strelac u 83. minutu.

Noa je bila mnogo bolja i tokom većeg dela meča je napadala, i pored ranog vođstva. Gol za 1:0 je postigao Simonjan u 22. minutu, a posle toga su gosti stvorili nekoliko izglednih šansi. Iz jedne od njih su pogodili i prečku.

Uroš Nenadović u dresu Radnika iz Surdulice (Foto: Starsport)

Ararat je zapretio tek u finišu utakmice, a jednu od retkih prilika domaćeg tima Nenadović je pretvorio u gol. Dobio je loptu u peterci u nije mu bilo teško da zatrese mrežu.

On je kasnije imao još jednu fenomenalnu priliku, ali je ovog puta golman Švagirev uspeo da mu zaustavi šut. Kako je to sve izgledalo možete da pogledate na snimku od 4:09.