MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

BOLJI OD MURINJA Holanđanin najuspešniji debitant na klupi Junajteda

Erik Ten Hag (Foto: Beta/AP)

Već je dokazao da je najbolji. Holandski stručnjak, Erik Ten Hag, seo je na klupu Mančester junajteda na početku sezone posle više nego uspešne misije u Ajaksu. Već u prvoj sezoni vide se rezultati vrednog i kvalitetnog rada, a njegovom timu tek slede velika dela.


ŠPANIJA: Kvota na pobedu Barselone protiv Espanjola u našoj kladionici je 1.55. Meč počinje u 21:00.  


Klub sa „Old Traforda“ je saopštio da je Erik Ten Hag najuspešniji trener u debitanskoj sezoni u istoriji Mančester junajteda. „Crveni đavoli“ su u subotu savladali Vulverhempton, a Ten Hagu je to bila 38. pobeda u sezoni i na taj način je preskočio Žozea Murinja koji je ima jednu manje.

Ovaj niz bi mogao da bude još veći s obzirom na to da su Junajtedu do kraja sezone ostala još četiri meča. To su tri utakmice u Premijer lige, kao i finale FA Kupa protiv Mančester sitija. Holanđanin je na klupi Mančestera već osvojio jedan trofej, njegov tim je bio najbolji u Liga kupu Engleske.

PROČITAJTE JOŠ:

I DAME UZ MOMKE Barselona četiri godine čeka titulu, spremna je proslava ako se šampanjac otvori ovog vikenda

Kakvi zvižduci za Mesija… Podrhtavao Park prinčeva! (VIDEO)