MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

BRAVO Majica Novaka Đokovića prodata za 11.000 evra! Novac doniran deci sa Kosova i Metohije (VIDEO)

Novak Đoković je poznat kao veliki humanitarac (Foto: Beta/AP)

Poznato je da se srpski teniser nikada nije ustručavao da pomogne onima kojima je to potrebno. Kroz svoju karijeru je pokazao da nije samo veliki sportista, već i da je veliki čovek.


ABA LIGA: Kvota kladionice MaxBet na pobedu FMP-a protiv Cedevita Olimpije u Železniku je 2.05. Utakmica počinje u 19.00.


Tokom 24. Svetosavskog bala u Beču, u Hofburg palati, deo programa je bila i humanitarna aukcija, tokom koje je na prodaju bila izložena potpisana i uramljena majica Novaka Đokovića. Posle određenog perioda licitacije, ona je prodata dami u crvenoj odeći i to za 11.000 evra.

Fondacija Novaka Đokovića, koja je bila jedan od partnera bala, ovaj novac će odmah da prosledi u Kosovsku Mitrovicu kako bi se tamošnji vrtići što bolje opremili. Na ceremeniji se pojavila teniserova supruga, Jelena Đoković, kao predstavnik fondacije.

PROČITAJTE JOŠ:

LALATOVIĆ GRMI POSLE KAZNE Imam dojave da je ovo namerno urađeno… Pozivam ministra policije da se uključi!

SPORTSKO PECKANJE Zvezda na originalan način odgovorila na samouverenost Makabija!