BUENOS AJRES JE GOREO Gol De Rosija na debiju za Boku (VIDEO)

Milena Kovacevic

,

Danijel de Rosi debitovao je za Boku pogotkom i porazom (Foto: Beta/AP)

Legendarni kapiten Rome, koji je u ovom klubu proveo celu igračku karijeru, Danijel de Rosi, ovog leta se preselio u Boku juniors. Prošle noći je i debitovao za argentisnki klub. Kako? Golom.

Kladionica MaxBet nudi kvotu 4,55 na pobedu Čelsija protiv Liveprula u Superkupu Evrope.

De Rosi je u 28. minutu, posle prekida, bio najviši ispred gola Almagra, pa je doneo Boki prednost 1:0. Međutim, to nije bilo dovoljno i za trijumf u šesenaestini finala Kupa Argentine. Almagro je u 81. minutu izjednačio posle pogotka Martineza, pa su putnika u narednu rundu odlučivali penali.

Jedini siguran realizator za Boku bio je Tevez, posle čega su suledila tri uzastopna promašaja, dok su fudbaleri Almagra sva tri puta bili precizni sa “bele tačke”.