NEMAČKA

BUNDESLIGA Brutalnost se kažnjava, Herta demolirala “jarčeve” (VIDEO)

,

Marko Grujić, srpski internacionalac u Herti (Foto: Beta/AP)

Ekipa iz prestonice Nemačke je nedeljama ređala poraze, a poslednja dva vikenda podseća na družinu koja je u prvom kolu umalo pobedila Bajern u Minhenu. U poslednjem meču šestog kola Bundeslige: Keln – Herta 0:4 (0:1)!

Na meču Hanover – Nirnberg, naša kladionica nudi kvotu 3.95 za igru 1&GG.

Sa Markom Grujićem na terenu svih 90 minuta, Herta je demolirala “jarčeve” u Kelnu. Zapravo, gosti su brutalno kaznili isto tako brutalan start Merea, u smiraj prvog poluvremena pri vođstvu tima iz Berlina 1:0. Defanzivac domaćina je krajnje neoprezno otvorenim đonom išao na nogu rivala. Jedina moguća kazna bio je crveni karton.

Ibišević je u uvodnom delu nastavka, golovima u razmaku od četiri minuta kaznio domaćina. Tačku na utakmicu stavio je Bojata.