BUNDESLIGA Dortmund slavio protiv Arminije i primakao se Bajernu, Kostićev Ajntraht preokrenuo protiv Bohuma (VIDEO)

Branko Sekulovic

,

Marijus Volf proslavlja pobedonosni gol za Dortmund (Foto: FK Dortmund/Tviter)

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su na svom terenu Arminiju iz Bilefelda rezultatom 1:0. Minimalac, ali sa ova tri boda “milioneri” su se orimakli vodećem Bajernu na sedam bodova zsoatatka, a imaju i utakmicu manje odigranu od Bavaraca, pa ako je dobiju, šampionska trka ponovo će postati zanimljivija.

Na meču Barselona – Osasuna, naša kladionica nudi kvotu 2.85 za igru 1-1&3+.

Strelac jedinog gola u Dortmundu bio je Marijus Volf u 21. minutu, na asistenciju Azara. Mogli su “milioneri” i do ubedljivije pobede, dok su gosti iz Bilefelda igrali onoliko koliko im je to rival dozvolio.

Ajntraht našeg reprezentativca Filipa Kostića gubio je posle prvog poluvremena u Frankfurtu od ekkipe Bohuma. Polter je u 19. minutu iznenadio domaćina i postigao gol.

U nastavku, ekspresan preokret Ajntrahta. Već u prvom napadu nespretni Mašović postiže autogol i donosi izjednačenje, a u 52. minutu bilo je već 2:1 za domaće. Strelac Kamada. Očekivalo se da se nastavi sa goleadom, ali do kraja meča mređže su mirovale, a Kostić i Ajngtraht upisali su tri nova boda.