NEMAČKA

BUNDESLIGA Grujić i Herta jači od Fortune

,

Marko Grujić (Foto: Beta/AP)

Ozdravila je Herta. Drugom uzastopnom pobedom, ekipa iz prestonice Nemačke, ušuškala se u sredini tabele Bundeslige. Ovog petka, u Berlinu je pala Fortuna iz Dizeldorfa – 3:1 (2:1).

Na meču Paderborn – Majnc, naša kladionica nudi kvotu 2.25 za igru GG4+.

Dugo se na terenu ništa značanije nije događalo, a onda je u završnih četvrt sata prvog poluvremena viđen uragan. Gosti su poveli sa bele tačke, ali je Ibišević samo pet minuta kasnije izjednačio. Preokret je zaokružio Dilrosun, pogotkom pred odlazak na odmor. Golovi su bili gotovo identični, strelci su utrčavali pored sporih bekova gostiju i na ubacivanje sa iste, desne strane, tresli mrežu.

Sve je bilo poznato u 62. minutu kada je iskusni Darida pogodio za 3:1. Ekipa iz Dizeldorfa nije imala snage, ni umeća da ugrozi pobedu Herte u čijim redovima je Marko Grujić odigrao ceo meč.