NEMAČKA

BUNDESLIGA Hofenhajmu bod u Bremenu

,

Fudbaleri Hofenhajma slave pogodak Gajgera (Foto: Beta/AP)

Posle pobede nad Crvenom zvezdom, Hofenhajm se vratio domaćim obavezama i osvojio bod na gostovanju Verderu u Bremenu – 1:1 (1:1). Sve je na Vezeru rešeno do sredine prvog poluvremena.

Nemačka 3: Na meču Unterhahing – Minhen 1860, naša kladionica nudi kvotu 2.95 za igru ug 4+.

Domaćin je poveo ranim golom Egeštajna, već u petom minutu. Odgovor je stigao petnaestak minuta kasnije. Gajger je pogodio za izjednačenje i brojka na semaforu do kraja nisu menjane.

Sa Milošem Veljkovićem u timu svih 90 minuta, Verder je vezao četvrtu utakmicu bez poraza. Na drugoj strani, Hofenhajm je izborio remi posle dve uzastopne izgubljene utakmice.