NEMAČKA

BUNDESLIGA “Jarčevi” Šalkeu pokvarili žurku

,

Razočaranje fudbalera Šalkea (Foto: Beta/AP)

“Jarčevi” su pokvarili žurku u Gelzenkirhenu. Sve je bilo spremno za proslavu liderske pozicije na tabeli, ali je izjednačenje došlo kao leden tuš: Šalke – Keln 1:1 (0:0).

Na meču Volfsburg – Union Berlin, naša kladionica nudi kvotu 4.75 za igru X-1.

Ekipa koja se proletos jedva izborila za opstanak došla je u poziciju da pobedom zasedne na čelo Bundeslige. Međutim, ta misao je potpuno paralisala fudbalere domaćina. Šalke je vrlo slabo odigrao utakmicu i po prikazanom nije zaslužio da se nađe u poziciji kolovođe.

Ipak, domaćin je poveo. Dobru akciju je golom krunisao Serdar. I, dok je odbrojavao minute do kraja, usledio je šok. U drugom minutu nadoknade Hektor je izjednačio i doneo Kelnu tek četvrti bod u sezoni, a prvi posle tri uzasztopna poraza.

Naš reprezentativac Matija Nastasić je u poslednje vreme sve češće na klupi. Tako je bilo i ove večeri, svih 90 minuta.