NEMAČKA

BUNDESLIGA Levandovski sprečio senzaciju, Nojer častio (VIDEO)

,

Robert Levandovski (Foto: Beta/AP)

Ko drugi nego Levandovski. Poljak nije dozvolio da navijači šampiona Nemačke u šoku dočekaju vikend: Bajern – Paderborn 3:2 (1:1).

Na meču Verder – Dortmund, naša kladionica nudi kvotu 3.30 za igru 2-2&4+.

Očekivao se lagan posao Bavaraca. Umesto toga, naišli su na žestok otpor novajlije. Gnabri je pogodio za vođstvo Bavaraca, a onda je Nojer rešio da časti goste. Nemac je iz njemu znanih razloga otišao negde na poziciju levog beka. Srbeni ga je lako prošao i gotovo se ušetao u gol.

Presing je dao rezultat tek u 70. minutu. Gnabri je bio asistent Poljaku, koji je rutinski pogodio. Međutim, hrabri gost je odbio da se preda i samo pet minuta kasnije izjednačio!

Senzaciju je sprečio Levandovski. Gnabri je ponovo bio briljantan asistent, sjajno je ubacio s leve strane, tačno na kopačku poljskom napadaču za gol kojim šampion čuva vrh.