BUNDESLIGA Remi u Volfsburgu, “vukovi” prekinuli trijumfalni niz “farmaceuta”

Branko Sekulovic

,

Duel Nmeke iz Volfsburga i Tapsobe iz Leverkuzena (Foto: Beta/AP)

U poslednjem meču 28. kola Bundeslige između Volfsburga i Bajera iz Leverkuzena nije bilo golova – 0:0. Volfsburg je prekinuo seriju od pet vezanih pobeda Leverkuzena, koji je  pobedom mogao još ozbiljnije da se uključi u borbu za četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona.

Argentina: Na meču Njuels – River Plejt, naša kladionica nudi kvotu 2.25 za igru ug 3+.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo zanimljivih situacija. Bajer je imao loptu daleko više u svom posedu, ali bez pravih prilika za gol.

Nije se ni u nastavku slika na terenu mnogo menjala. Najbolju šansu za pobedu Leverkuzena propustio je Dijabi u 61. minutu kada je golman Volfsburga sjajno reagovao.