Fudbal

Čega ste se uplašili, gospodine Manzano? (VIDEO)

,

Hesus Hil Manzano bio u centru pažnje (Foto: Printscreen)

Crvena zvezda se hrabro borila na “San Siru” protiv Milana, možemo reći da je imala pred kraj i zrelije šanse, ali sa deset igrača na terenu nije mogla do senzacije. Ipak, ostaje gorak ukus zbog odluke sudije Hesusa Hila Manzana.

Francuska: Na meču Ren – Nica, naša kladionica nudi kvotu 2.95 za igru 1-1.

Da li je do 90. minuta imalo šta da mu se zameri? Ne. Dobro, možda je prestrogo dao prvi žuti karton Marku Gobeljiću kod penala, jer jeste fudbaler Crvene zvezde nespretno postavio ruke, ali namere da njima igra nije bilo. To je i doprinelo da Marko Gobeljić u 70. minutu zaradi drugi žuti karton (zasluženo, jer je nesmotreno na centru igrališta zaustavi Čalhanoglua), to jest crveni.

Posle tog 8. minuta sudija Hesus Hil Manzano je odradio maskimalan posao, a onda neshvatljiva odluka u nadoknadi vremena. Četvrti sudija je pokazao da će da se igra dodatnih tri minuta, na 2:55 lopta je završila u korneru. Svi igrači Crvene zvezde zajedno sa golmanom Milanom Borjanom krenuli su ka “petercu”, a onda nestvarna odluka…

Sudija iz Španije nije dozvolio da se korner izvede. Svirao je kraj. Čega ste se uplašili, gospodine Manzano? Reprize Beograda, Milana Pavkova? Da li bi bio gol? Verovatno ne, ali se utakmica tu retko kada prekida.

Na kraju su igrači Crvene zvezde okružili sudiju. Pale su teške reči, ali to sve sada ide u zaborav… U sećanju ostaje dobra partija Crvene zvezde, hrabra igra čete Dejana Stankovića i kukavičluk gospodina Hesusa Hila Manzana…

Fudbaler Milana iskren: Imali smo mnogo sreće, malo mi je žao što je Zvezda ispala