Često im se smejem, a sada vidim kako im je (VIDEO)

,

Kajl Voker u ulozi golmana (Foto: Beta/AP)

Prošlog vikenda, bio je strelac gola odluke za Siti u meču protiv Sautemptona. Sredinom nedelje, desni bek prvaka Engleske Kajl Voker sačuvao je “građanima” remi protiv Atalante u Bergamu (1:1). On je u 81. minutu morao prinudno da obuče golmanski dres i da navuče rukavice, jer je Klaudio Bravo dobio crveni karton. Čileanac je na poluvremenu ušao umesto povređenog Edersona.

Na meču Mančester junajted – Partizan, naša kladionica nudi kvotu 6.40 za igru X-X.

Voker, inače reprezentativni bek Engleske, pokazao se sasvim dobro za tih desetak minuta na golu. Imao je i jednu zapaženu odbranu, posle pokušaja Ruslana Malinovskog iz slobodnog udarca. Doduše, malo nesigurnu, ali to se dešava i “pravim” golmanima.

Često se tokom treninga smejem golmanima, ali ovde sam shvatio da je vrlo teško zaustaviti neke udarce iz prvog pokušaja. Posle svega, remi je dobar rezultat za nas – rekao je Voker.

Klaudio Bravo je u Bergamu nevoljno ispisao istoriju. Čileanac je postao prvi golman ikada u Ligi šampiona koji je ušao kao zamena i dobio crveni karton.