
Čitaoci MaxBet Sporta su rekli svoje. Posle teksta u kojem smo analizirali igrače koji bi mogli da stignu u Humsku bez obeštećenja, sproveli smo anketu i pitali čitaoce – koga bi najviše voleli da vide u crno-belom dresu ovog leta.
Odgovor je bio više nego jasan.
Veliki broj glasova otišao je na jednu stranu, dok su ostali kandidati ostali daleko iza. Razlika je bila toliko izražena da praktično nije bilo dileme ko je prvi izbor.
Ko sve može u Partizan bez obeštećenja? Velika imena dostupna na leto
Čitaoci MaxBet Sporta još jednom su pokazali da prepoznaju profil igrača koji je potreban timu u ovom trenutku. Iskustvo, liderstvo i kvalitet – upravo su to karakteristike koje su presudile u izboru. Iako je bilo više zanimljivih opcija, jedna je ubedljivo odnela pobedu sa čak više od polovine glasova.
Naravno, radi se o Stevanu Jovetiću. Kapitenu generacije koja je osvojila duplu krunu u sezoni 2007/08. Napravio je Crnogorac veliku karijeru posle toga. Fjorentina, Mančester siti, Inter, Sevilja, samo su neki od klubova čiji je dres nosio.

Ovoga leta postaje slobodan igrač, a pored toga što će u novembru napuniti 37 godina nema sumnje da bi bio od velikog značaja za mladi crno-beli tim.
Iza njega, na drugom mestu, našao se igrač čiji bi ostanak u klubu bio izuzetno važan, što dodatno govori da čitaoci žele stabilnost, a ne samo nova imena. Radi se o Saši Zdjelari koji je u januru potpisao ugovor sa Partizanom na šest meseci i od juna će biti slobodan igrač.

Ostali kandidati ostali su u senci, sa znatno manjim procentima glasova, što jasno pokazuje koliko je izbor bio jednosmeran.
Evo glasova čitalaca MaxBet Sporta:



Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.