NEMAČKA

ČOVEK JE ČUDO Nema odbrane od Levandovskog, Bajern u nadoknadi slavio u Leverkuzenu (VIDEO)

,

Levandovski slavi pored Dragovića (Foto: Beta/AP)

Najveći pojedinačni gubitnik ove 2020. je čovek koji je morao da dobije Zlatnu loptu. Njegovo ime je Robert Levandovski i on je doneo pobedu Bajernu na gostovanju dojučerašnjem lideru Leverkuzenu – 2:1 (1:1).

Nemačka 2: Na meču Nirnberg – Aue, naša kladionica nudi kvotu 3.10 za igru 1-1.

Upravo je Poljak uticao da se kolovođa promeni i da sve dođe na mesto. Domaćin je poveo rano, divnim golom Patrika Šika. Posle ubačene lopte s desne strane, sevnula je volejčina Čeha, a to ne bi odbranila ni dvojica Nojera.

Levandovski je tokom meča kaznio dve veoma loše reakcije odbrane domaćina, obe prilikom ispucavanja lopte. Najpre u 43. minutu, kada su mu saigrači omogućili da se pokloni pred praznim golom i izjednači do odmora.

Bio je to sjajan meč, jer je nastavak obeležila rafalna paljba s obe strane. Mreže su ipak mirovale sve do nadoknade. Novu grešku najuže odbrane domaćina, čiji deo je 90 minuta bio Aleksandar Dragović, željeno pojačanje Crvene zvezde, rutinski je iskoristio poljski napadač.