Fudbal

CRNI DAN ZA ZVEZDINE RIVALE U LE Posle poraza Hofenhajma, Gent dobio “petardu” od Serkl Briža (VIDEO)

,

Rivali Crvene zvezde u “L” grupi Lige Evrope nisu se dobro proveli ovog vikenda, dobro svi sem Slovana Liberec koji nije igrao zbog kritične situacije u Češkoj izazvane koronavirusom.

SRBIJA U nedelju od 17 časova u Humskoj se igra 163. večiti derbi, dvojka na Zvezdu u kladionici MaxBet je 2.60.

Hofenhajm je danas poražen sa 1:0 od Borusije iz Dortmunda i u ne baš idealnoj formi dočekaće Crvenu zvezdu u četvrtak. U subotu se dobro nije proveo ni Gent, “poglavice” su dobile “petardu” od Serkl Briža – 5:2.

Slabiji od dva Briža je poveo golom Kanutea u 4. minutu. Deset minuta kasnije gosti su stigli do izjednačenja golom Olsena na asistenciju Jaremčuka. Ali, to je bilo sve što smo videli od ekipe trenera De Dekera.

Gent su kasnije razbili Hotić, Ugbo sa dva gola i Marselin. Podsetimo, Gent je rival Crvene zvezde u 3. kolu “L” grupe Lige Evrope.