Arnautović slavi sa navijačima (Foto: Srđan Stevanović/Starsport)
Sam je više puta rekao da mu je dečački san bio da zaigra za Crvenu zvezdu i da postigne gol u večitom derbiju. U minulom, 178, koji je Crvena zvezda ubedljivo dobila, san mu se ispunio.
Golom u 56. minutu za 2:0 Marko Anautović ne samo što je dosanjao dečačke snove, već je i trasirao put ka pobedi. Posle meča, oglasio se snimkom proslave pogotka i kratkom porukom:
– Beograd je crveno-beli.
Pogledajte kako je pobedu i gol proslavio Srbin rođen u Austriji.
View this post on Instagram