Gluposti Van Bisake i Lingarda skupo koštale “crvene đavole”, Junajted izgubio golom u 95. minutu! (VIDEO)

,

Gostovanje šampionu Švajcarske unapred je u Mančesteru upisano kao zicer za tri boda. Ipak, “mladi momci” su odbili da budu lak zalogaj. Doduše, uz veliku pomoć desnog beka rivala, izborili su remi: Jang Bojs – Mančester junajted 2:1 (0:1).

Na meču Bešiktaš – Dortmund, naša kladionica nudi kvotu 2.38 za igru 2-2.

Sve je počelo dobro po goste. Teledirigovano dodavanje zemljaka Bruna Fernandeša, Kristijano Ronaldo je pretvorio u vođstvo. Bio je to prvi gol u ovosezonskoj Ligi šampiona.

Mogao je Ronaldo i da izjednači golgeterski učinak iz Premijer lige. Njegov udarac je odlično odbranio Fon Balmos.

Ubrzo je viđena situacija koja će značajno da utiče na epilog. Aron Van Bisaka je brutalno startovao na Marzinsa Pereiru, nagazio vezistu domaćina i zaradio direktan crveni karton.

Posegao je Solskjer za izmenama. Ceh je prvi platio Džejson Sančo, jer je na teren morao Dalo, kako bi pokrio mesto desnog beka. U poluvremenu je umesto Van de Beka koji je iznenada dobio šansu, Norvežanin na teren poslao i Varana.

Uspevao je gost da bez većih problema održi minimalnu prednost, ali je domaća ekipa ipak uspela da iskoristi višak na terenu. Kamerunac Mumi Ngameleu je u 66. minutu bio precizan za izjednačenje.

Da je ipak zadovoljan i remijem, Solskjer je pokazao u 72. minutu, kada je zamenio Ronalda i Fernandeša. Ušli su Lingard i Nemanja Matić.

Mogao je švajcarski prvak i do potpunog preokreta. Šok je sprečio De Hea, sigurnom intervencijom posle udarca Laupera.

Neposredno pred poslednji zvižduk sudije, Junajted je zaleđen. Džordan Sibaču je iskoristio skandaloznu grešku Lingarda i šokirao Junajted!