ČUDNA KUP UTAKMICA Najlošiji drugoligaš mučio Totenhem do 86. minuta, pa primio tri brza gola

,

Neobičnu utakmicu su odigrali Vajkomb i Totenhem, u sklopu šesnaestine finala FA kupa. Najslabiji tim u Čempionšipu se dobro držao, sve do 86. minuta, ali su “pevci” na kraju uspeli da trijumfuju sa 4:1 (1:1).

PREMIJER LIGA: Kvota u MaxBetu na to da će Vulverhempton da ostane neporažen na gostovanju Čelsiju je 2.30.

Trener londonskog kluba, Žoze Murinjo, poslao je na teren mahom rezervni tim. Na početku meča domaćin se bolje snašao i u 25. minutu je poveo preko Onjedinme.

Pitanje je šta bi bilo da Geret Bejl u finišu prvog poluvremena nije uspeo da izbegne ofsajd zamku i da izjednači rezultat. To je omogućilo Totenhemu da ne paniči.

Ušli su u nastavku u igru i Hojbjerg, Kejn, Son i Ndombele, ali je dugo Vajkomb odolevao pritisku gostiu. Sve do 86. minuta, kada je defanzivni bedem konačno popustio. Vinks je doneo prednost Totenhemu, a potom već u sledećem minutu Ndombele je posle asistencije Sona otklonio dilemu. On je stavio i tačku na meč u 93. minutu.

Totenhem će u osmini finala da igra protiv Evertona, u Liverpulu.