maxbet

Formula 1

ČUDO SE DOGODILO Šaponjić debitovao, Atletiko eliminisan u Kupu kralja od trećeligaša

Milena Kovacevic

,

Ivan Šaponjić konačno je dobio priliku u Atletiku (Foto: Starsport)

Trebalo je da prođe više od šest meseci da Ivan Šaponjić dobije priliku u Atletiku iz Madrida. Strateg Dijego Simone odlučio je da pruži priliku srpskom fudbaleru u poslednjih pola sata susreta protiv Leonesa u Kupu kralja. Ipak, nekadašnji član “orlića” neće po dobrom da pamti prvi meč u dresu Atletika, pošto je njegov tim eliminisan od trećeligaša!

LA LIGA: Kladionica MaxBet nudi kvotu 1,65 na pobedu Barselone protiv Valensije. Meč je zakazan za subotu u 16 časova.

U trenutku kada je Šaponjić zamenio Vitolu, u 60. minutu, rezultat je bio 0:0. Dva minuta kasnije, “jorgandžije” su povele. Arias je izveo aut, hteo je da uposli Šaponjića koji je stajao na ivici kaznenog prostora, ali ga je lopta preskočila, pa je neko od odbrambenih igrača domaćih izbacio do Žoaoa Feliksa. Portugalac je uposlio Koreu, koji je savladao Žerarda.

Ipak, Leonesa je uspela da izjednači u 83. minutu, preko Kastaneda, pa se otišlo u produžetke…

Na iznenađenje mnogih, trećeligaš je u nadoknadi stigao do pobede. U 108. minutu Serhio Benito doneo je neopisivu radost Leonesi…

Pre nego što je u četvrtak uveče dobio priliku da debituje u zvaničnim mečevima za Atletiko, srpski fudbaler je odigrao 27 minuta protiv Numansije u prijateljskom susretu pred početak sezone.