ŠPANIJA

ČUDO U MADRIDU Novajlija srušio “kralja”! (VIDEO)

,

Filip Malbašić u duelu sa Marselom (Foto: Beta/AP)

Senzacija sezone viđena je na stadionu “Alfredo Di Stefano” u Madridu. Sve vešto maksirane slabosti šampiona surovo je otkrio novajlija u ligi: Real Madrid – Kadiz 0:1 (0:1)!

Na meču Eibar – Osasuna, naša kladionica nudi kvotu 2.55 za igru ug 3+.

Gosti su u meč ušli otresito, bez straha. Već u 16. minutu postigli su, ispostaviće se, gol vredan velike pobede. Veteran Negredo je inteligentno, grudima spojio Lozana s golom. Strelac je rutinski savladao Kurtou.

Koliko je Zinedin Zidan bio ljut na izabranike, svedoči i njegova odluka da u poluvremenu zameni čak četvoricu igrača. Međutim, među fudbalerima koji su kročili na teren u nastavku, nije bio Luka Jović. Srpski napadač je zaigrao od 78. minuta kada je Real haotičnom igrom pokušao da se sačuva bruke.

Poraz je, međutim, bio neizbežan. Real je igrao slabo i za ceo meč uputio tek dva udarca u okvir gola. Pravda je zadovoljena u 85. minutu, kada je Benzema iz povoljne pozicije pogodio prečku.

U senzacionalnoj pobedi Kadiza učestvovao je i srpski internacionalac Filip Malbašić. Nekadašnji fudbaler Rada, Partizana i Vojvodine je u poluvremenu zamenio strelca Lozana.