“Dama” se mučila sat vremena, pa ekspresno rešila duel sa Specijom

,

Kjeza slavi pogodak (Foto: Beta/AP)

Mučila se “Stara dama” punih sat vremena protiv nejake Specije koja je radila ono što je mogla, branila se. Samo deset minuta sredinom drugog poluvremena bio je dovoljno Juventusu da nastavi šampionsku trku sa milanskim dvojcem – 3:0 (0:0).

Na meču Sasuolo – Napoli, naša kladionica nudi kvotu 2.70 za igru ug 4+.

Nešto više od sat fudbala, Juventus je igrao očajno. Najbolju priliku imao je krajem prvog dela meča kada je Ronaldo pogodio stativu. Ispostavilo se da je odlučio jedan potez Andree Pirla. Na teren je u 61. minutu poslao Alvara Moratu, a samo minut kasnije Španac je pogodio na dodavanje Bernardeskija.

Već devet minuta kasnije, sve je bilo rešeno. Odbijenu loptu lako je u gol pretvorio Kjeza. Tačku na meč stavio je Kristijano Ronaldo, za pobedu koja šampiona dovodi na 10 bodova manjka u odnosu na Inter, uz utakmicu manje.