Tek je počelo, ali je dobro počeo i vladajući šampion. Na zatvaranju subotnjeg programa u Seriji A, ekipa Antonija Kontea je lako prošla kroz Firencu: Fiorentina – Napoli 1:3 (0:2).
Na meču Atalanta – Leće, naša kladionica nudi kvotu 2.15 za igru 1-1.
Posle silnih trofejnih godina u Mančesteru, Kevin de Brujne je došao u Napulj i počeo da vodi ekipu sa juga Italije ka odbrani titule. Već na početku meča na „Artemio Frankiju“ bio je siguran sa penala za vođstvo.
Jedan igrač je došao u Napulj da oživi karijeru, posle horora u Mančesteru. Hejlund je povisio na 2:0 samo osam minuta posle vodećeg pogotka Belgijanca. Na 3:0 je povisio Beukema i tu je bio kraj. Domaćin je uspeo samo da ublaži poraz.
SERIJA A, četvrto kolo
Subota
Kaljari – Parma 2:0 (1:0)
(Mina 33, Felići 77)
Juventus – Inter 4:3 (2:1)
(Keli 14, Jildiz 38, Tiram 83, Adžić 90+1 – Čalhanoglu 30, 65, Tiram 76)
Fiorentina – Napoli 1:3 (0:2)
(Ranijeri 79 – De Brujne 6. penal, Hojlund 14, Beukema 51)
Nedelja
12.30 Roma – Torino
15.00 Atalanta – Leće
15.00 Piza – Udineze
18.00 Sasuolo – Lacio
20.45 Milan – Bolonja
Ponedeljak
18.30 Verona – Kremoneze
20.45 Komo – Đenova


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.