maxbet

Degenek realan: Nemamo taj “ubilački instinkt”

,

Defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek bio je vidno utučen posle poraza od Olimpijakosa (1:0) i eliminacije iz evropskih takmičenja.

Kvota u MaxBetu na trijumf Partizana protiv Astane je ..

Crveno-belima je u poslednjem kolu Lige šampiona bio dovoljan bod u Atini da se plasiraju u šesnaestinu finala Lige Evrope. Nažalost, primili su gol u 87. minutu iz penala, a prethodno je u finišu prvog poluvremena Tomane propustio priliku da donese prednost Beograđanima, upravo sa bele tačke.

Četiri minuta su nas delili od snova. Bog nas nije pogledao. Gledao nas je dosta prošle i ove godine, ali sada nažalost nije. Svaka čast Grcima. Nismo dali gol iz penala, oni jesu. U tome je razlika. Nemamo taj “ubilački instinkt”. Sada moramo da osvojimo Superligu i Kup Srbije, pa da sledeće godine opet igramo tu Ligu šampiona – kazao je Degenek.

On je prokomentarisao i to što je Tomane izveo Zvezdin penal, a ne kapiten Marko Marin.

– Verovatno je postojao dogovor. Ne znam, ne tiče se mene. Verovatno Marko nije bio spreman da ga izvede jer je bio faul nad njim – dodao je Degenek.