"Delije" protiv Fjorentine (Foto: MaxBet sport)
Crvena zvezda pod komandom Baraka Bahara i njegovog stručnog štaba gazi redom. Pali su Užice, Borac iz Banjaluke, Zenit, Nefči, Fenerbahče i na kraju Fjorentina.
Crveno-beli su demolirali „violu“ 5:0 pred 37 hiljada gledalaca. Bio je to pravi spektakl u Beogradu. Četa Baraka Bahara oduševila je sve, a potpuna euforija vlada na društvenim mrežama. Navijači su složni u jednom, da ova Crvena zvezda zaslužuje bar 30 hiljada gledalaca na svakoj utakmici:
Na kraju, klub još jednom poziva sve navijače da na vreme obezbede sezonske ulaznice, jer sa „Premijum“ kartama mogu i na utakmice Lige šampiona. Prodaja ide dobro, pa je velika bojazan koliko će uopšte paketa karata za Ligu šampiona da se nađe u prodaji.