MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

Dijamantidis: Željko je jedinstven, jednu stvar kod njega svi cene

Željko Obradović (Foto: Starsport)

Navijači Partizana veće božanstvo od njega nemaju. Toliko je to izraženo da mu se praštaju i neuspesi koji ne bi nijednom drugom treneru.


ENGLESKA: Čelsi u 17.30 dočekuje Liverpul, a kvota kladionice MaxBet na tip 1 je 2.20.


Košarkaški je bog Željko Obradović i u Atini. Panatinaikosu je doneo pet titula prvaka Evrope od 2000. do 2011. godine. Stvorio je evropsku dinastiju. Jedan od temelja zelenih u Obradovićevom timu bio je Dimitris Dijamantidis, koji je učestvovao u osvajanju tri titule u Evroligi (kompanija MaxBet premijum partner). O Željku je rekao da je jedinstven i podvukao jednu stvar – iskrenost.

Željko je izuzetno inteligentan čovek. Zna kako da drži igrače pod kontrolom i na terenu i van njega. Veoma je iskren, i to ga čini jedinstvenim, uz poštovanje koje uživa. Pomogao mi je. Pomaže mi kada je neko iskren prema meni. Hteo je da mi ukaže na greške da bih mogao da se popravim – izjavio je Dijamantidis u podkastu Čovek na čoveka.

Grk je u karijeri koja je trajala 17 godina nastupao za samo dva kluba – Iraklis i Panatinaikos. Devet puta je bio prvak Grčke, a čak deset puta osvajao je grčki Kup sa zelenima.