Fudbal
Dinamo Zagreb pojačanje našao na Banovom brdu!

Skaut služba Dinama iz Zagreba je svakako najjača na prostorima bivše Jugoslavije, a sada je zanimljiv “plen” našla u Beogradu. Tačnije na Banovom brdu.
Kada jedan klub prepozna raskošni talenat i dovede iz Barselone Danija Olma, a potom ga proda za više desetina miliona evra, to se zove pogodak. Novog vezistu Dinamo iz Zagreba je pronašao u Beogradu. Kako prenosi “Sportski žurnal”, na meti “modrih” je Stefan Kovač. Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine kog FS Srbije pokušava da vrati u svoju “porodicu”.
O samom interesovanju Dinama iz Zagreba je čuo Stefan Kovač. Ipak, kako kaže samo mu je Čukarički u mislima.
– Nisam detaljnije upućen u vezi sa interesovanjem kluba iz Zagreba. Dobio sam informaciju da sam im zanimljiv. Ima vremena i za te priče, na Čukarički sam usredsredio sve misli, kao profesionalac od malih nogu naučen sam tako – rekao je Kovač za “Sportski žurnal”.
Nema sumnje da i “brđanima” prija interesovanje Dinama za njihovog mladog fudbalera. Nije tajna da kad “modri” procene da je neko talenat, da znaju dobro i da plate.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.