
Drma kriza Panatinaikos, nikako da atinski zeleni pronađu formu i kontinuitet, što izaziva bes gazde Dimtrisa Janakopulosa. Uveliko se šuška da je Ergin Ataman završio misiju u prestonici Grčke i da bi mogao da ga nasledi Željko Obradović.
A dok traju spekulacije Panatinaikos radi na tome da dodatno ojača ionako jak tim. Prošlogodišnji MVP fajnal-fora Evrolige Najdžel Hejs-Dejvis gotovo izvesno se vraća u Evropu iz NBA lige, a Panatinaikos će konkurenciju za njegov potpis imati u Hapoelu iz Tel Aviva. Oba kluba spremila su bogate ponude, mogao bi Amerikanac da inkasira 10 miliona evra za dve i po sezone.

Međutim, ne zaustavlja se PAO na tome. Često je kritikovao Ergin Ataman krila ove sezone, pre svih Huanća Ernangomeza i Konstantinosa Mitoglua. Rešenje su Grci našli u Dariju Šariću. Hrvat je završio u Detroitu, ali se tamo neće zadržati, pa postoji šansa da će i on nazad u Evropu.
Dario Šarić is likely to be waived by the Detroit Pistons, with Panathinaikos eyeing a potential move👀
A move by the Greens for Šarić would not rule out the possibility of also signing Hayes-Davis🤔
Via: @TheShot71 | @Scorakiasgr #paobc #saric #olympiacosbc #euroleague pic.twitter.com/C1OCFUrM6W
— Basketballmaniacs_ (@bballmaniacs_) February 7, 2026
Ukoliko bi Panatinaikos uspeo da angažuje ova dva pojačanja, ponovo bi postao najozbiljniji kandidat za osvajanje Evrolige, takmičenja kom je kompanija MaxBet premium partner.


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.