NEMAČKA

Drama u Lajpcigu, domaćinu poništen gol u 96. minutu!

,

Sesenjon pokušava da zaustavi Serlota (Foto: Beta/AP)

Remijem u prošlom kolu, Bajern je pružio šansu prvom pratiocu. Zato će upravo Bavarci da se obraduju rezultatu meča u Lajpcigu. Hofenhajm je došao na istok Nemačke po bod i uspeo je u nameri – 0:0.

Na meču Borusija Menhengladbah – Ajntraht F, naša kladionica nudi kvotu 2.12 za igru ug 4+.

Domaćin nikako nije uspevao da pronađe ključ za bravu rivala. Pokušavali su Nkunku, Sabicer i Serlot, ali su svi bili neprecizni. Za ceo meč, Lajpcig je samo dva puta šutnuo u okvir gola.

Ubedljivo najinteresantniji trenutak viđen je u šestom minutu nadoknade. Jusuf Poulsen je pogodio mrežu i počelo je veliko slavlje domaćih fudbalera, ali tada se oglasila VAR soba. Danac je prethodno igrao rukom i pogodak je poništen

Srpski internacionalac Mijat Gaćinović pojavio se u timu Hofenhajma od 56. minuta.