DVA GOLA ZA ČETIRI MINUTA Zvezdi pobegao Zec, a onda Krstičić raspalio za špice! (VIDEO)

Branko Sekulovic

,

Slavlje fudbalera TSC je kratko trajalo (Foto: Starsport)

Na našem najvećem stadionu u jeku napada crveno-belih, gosti iz Bačke Topole su šokirali zvezdaše i poveli sredinom prvog poluvremena. Ali, Zvezda je brzo odgovorila. Gledamo dobar derbi 6. kola…

Na meču Sautempton – Mančester junajted, naša kladionica nudi kvotu 2.45 za igru 2-2.

Iz prvog napada gosti stižu do vođstva. Sjajna kontra TSC u 25. minutu, preskli su pas gosti i pronašli Đuru Zeca koji je pobegao Dragoviću i Pankovu, potom polomio Erakovića i rutinski pogodio mrežu za svoj šesti gol u sezoni.

Samo četiri minuta kasnije sjajan volej Krstičića za izjednačenje. Nije dugo trajala radost gostiju na našem najvećem stadionu. Nema šta, derbi je do sada opravdao očekivanja. Dva gola, poništen gol za Zvezdu od strane VAR-a…