Ekipa nekadašnjeg trenera Zvezde doživela novi poraz, Marin na klupi

,

Vladan Milojević (Foto: Starsport)

Ne ide Al Ahliju na početku 2021. Ekipa koju vodi nekadašnji trener Crvene zvezde Vladan Milojević doživela je drugi vezani poraz, ponovo s tri primljena gola. Posle 0:3 kod kuće protiv Al Tavona, Al Ahli je poražen i na gostovanju Al Kadisiji – 3:1 (2:0).

FA Kup: Na meču Aston Vila – Liverpul, naša kladionica nudi kvotu 2.30 za igru ug 5+.

Domaćin je zakoračio ka pobedi već u prvom poluvremenu, kao što je to učinio i Al Tavon. Poveo je golom Kolumbijca Danila Morena u 12. minutu, a prednost je duplirao Hamad Al Tufajhan u 45.

Ni u nastavku Milojevićev tim nije uspevao da smanji prednost rivala. Naprotiv, Al Kadisija je golom Hasana Alamirija u 77. minutu obezbedila pobedu. Sve što je Al Ahli uspeo da učini do kraja, bilo je da postigne utešni gol, i to u trenucima kada je imao igrača više. Strelac je bio Ovusu, nekadašnji igrač Čukaričkog.

U timu Al Ahlija, Ljubomir Fejsa je odigrao celu utakmicu. Posle zamene na poluvremenu u proplom meču, Marko Marin je ovaj duel presedeo na klupi…