MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

Eraković pogodio: Prvi gol za Zvezdu i to u derbiju, to je baš lepo

Strahinja Eraković (Peđa Milosavljević/Starsport)

Strahinja Eraković dugo je čekao prvenac u drugom mandatu u dresu Crvene zvezde, a dočekao ga je na najvećoj mogućoj sceni – u večitom derbiju.

Posle asistencije Aleksandra Kataija našao se na pravom mestu i zatresao mrežu Partizana, čime je otvorio put ka pobedi i overi 37. titule šampiona Srbije.

Posle meča nije krio emocije.

–  Kao jedan od najlepših snova. Desilo se i to. Čekao sam dugo na pogodak i ništa ne bih menjao. Čekao bih i duže, samo je važno da sam ga postigao u derbiju.

Srećni Avdić: Ovo je nešto što sanja svaki dečak

Tokom prvog boravka u Zvezdi osvojio je tri duple krune, dok je klub u tom periodu vezao pet uzastopnih titula. Sada je na pragu još jednog velikog uspeha.

– Nadam se da ću osvojiti i četvrtu duplu krunu. Potrudiću se da bude tako. Malo ćemo proslaviti ovaj uspeh, a još jednom hvala navijačima na velikoj podršci. Lepo je što sam se vratio.

Eraković je trenutno na pozajmici iz Zenita do 1. septembra, a Crvena zvezda ima pravo otkupa reprezentativca Srbije.

Crveno-bele već u četvrtak očekuje gostovanje Jedinstvu na Ubu u polufinalu Kupa Srbije. Utakmica na stadionu „Dragan Džajić“ počinje u 19 časova.

Radonjić se pojavio na Marakani! Posle suspenzije stigao na slavlje titule i pobede nad Partizanom (VIDEO)