maxbet

FA KUP Lampard se tresao u Jorkširu, Čelsi ipak prošao

,

Frenk Lampard (Foto: Beta/AP)

Tresao se Frenk Lampard do poslednjih trenutaka meča u Jorkširu. Posle silnih muka, njegova ekipa je opravdala naslov apsolutnog favorita u duelu sa drugoligašem: Hal – Čelsi 1:2 (0:1).

Na meču Mančester siti – Fulam, naša kladionica nudi kvotu 1.95 za igru 1-1&4+.

Činilo se da će “plavci” imati rutinski posao, posebno kada je Miči Batšuaji pogodio već u šestom minutu. U nastavku su promašivali Barkli, Maunt i Aspilikueta, ali rezultat do poluvremena nije menjan.

Gost je duplirao prednost u 64. minutu. Mladi defanzivac Fikajo Tomori je sjajno skočio posle centaršuta Rosa Barklija i lako pogodio cilj.

Potpunu neizvesnost u duel uneo je Kamil Grosicki. Reprezentativac Poljske je pogodio iz slobodnog udarca, uz mnogo sreće, pošto je lopta zakačila jednog od igrača Čelsija i prevarila golmana Kabaljera.

Do kraja je uz Grosickog pretio i Magenis, ali je gost uspeo da odoli. Hal je inače u sredini tabele Čempionšipa, gotovo bez ikakve šanse da se vrati u elitu.