“Đavoli” ipak rasterali “svrake” (VIDEO)

,

Fernandeš junak pobede Junajteda (Foto: Beta/AP)

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na gostujućem terenu Njukasl sa 4:1, u utakmici petog kola Premijer lige.

Na meču Eibar – Osasuna, naša kladionica nudi kvotu 2.55 za igru ug 3+.

Njukasl je poveo već u drugom minutu kada je autogol postigao Luk Šou. U 20. minutu gol za Junajted postigao je Bruno Fernandes, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Junajted je izjednačio tri minuta kasnije golom Harija Megvajera, a zatim je u 58. minutu golman crno-belih Karl Darlou odbranio penal koji je izveo Fernandes. Portugalac je ipak zatresao mrežu u 86. minutu, a dva gola prednosti Junajtedu doneo je Aron Van-Bisaka u 90. minutu.

Konačan rezultat postavio je Markus Rašford pogotkom u šestom minutu nadoknade vremena.

To je druga pobeda Mančester junajteda ove sezone u prvenstvu, pa sa šest bodova iz četiri utakmice zauzima 14. mesto. Njukasl je odirao utakmicu više i zauzima 11. mesto na tabeli sa sedam bodova.