Filip Đorđević vodi Kjevo ka eliti

Bojan Brezovac

,

(Foto: Beta/AP)

Iskusni srpski fudbaler Filip Đorđević još uvek pruža partije na visokom nivou. U polufinalu plej-ofa Serije B, nekadašnji igrač Crvene zvezde postigao je gol u pobedi od 2:0 protiv Specije. Ostaje još da se odigra revanš susret, ali ukoliko tim iz Verone odigra na istom nivou sasvim sigurno će proći u finale čime će steći odlične šanse za povratak u elitu.

SUPERLIGA SRBIJE: Kvota u MaxBetu na to da Crvena zvezda neće dati više od jednog gola protiv Mačve u Šapcu je 3.55. Taj meč je na programu u nedelju od 18.30 časova.

Đorđević je bljesnuo već u drugom minutu kada je načeo protivnika. Ispostavilo se da je to i ključni detalj na meču pošto se gosti posle toga nisu oporavili.  Svega sedam minuta kasnije Segre postiže gol za 2:0 što je bio i konačni rezultat.

Podsetimo da je Đorđević karijeru počeo u Zvezdi još 2005. godine. Ipak ubedljivo najveći trag je ostavio u Francuskoj u dresu Nanta.

U Italiji igrao za Lacio, a sada brani boje Kjeva.