MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

Stanić posle pobede nad Partizanom: Iskoristili stvari koje smo vežbali na treningu

Goran Stanić (Foto: Starsport)

Banovo brdo je postalo previsoko za fudbalere Partizana. Posle dve prošlosezonske pobede, Čukarički je i ove na svom stadionu pobedio crno-bele.


SUPERLIGA SRBIJE: U ponedeljak od 16 igraju Novi Pazar – Radnički Niš, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 2.15.


U poslednjem kolu ligaškog dela Superlige „brđani“ su u uzbudljivoj završnici pobedili sa 3:2. Trener Goran Stanić je imao razloga da bude zadovoljan.

Čestitam mojim igračima, bilo je dosta golova. Prvo poluvremen je moja ekipa bila dosta stabilnija. Nepotrebno smo se povukli posle ulaska Nikolića. Pokušali smo da napravimo pritisak. Najopasniji je rezultat 2:0. Nismo bili dobri u tim situacijama. Partizan se otvorio, hteo je da dobije utakmicu mi smo to iskoristili. Dosta stvari smo iskoristili koje smo vežbali na treningu za Partizan – rekao je Stanić.

KONCENTRACIJA NE SME DA PADA

Đorđe Ivanović je učestvovao kod sva tri gola, a bio je strelac drugog.

Ivanović je imao motiv da se dokaže protiv kluba u kojem je ranije igrao. Forma mu ide uzlaznom putanjom. Moramo da ukažemo mladim igračima da se više bore – rekao je Stanić, pa dodao:

U najavi sam rekao da postoji faktor protivnika. Za svaku utakmicu se spremamo posebno. Bili smo kompatktni. Rekao sam da ne smemo da padamo sa koncentracijom. Partizan i mi smo u dve nedelje odigrali pet utakmica.

Stanić nije mogao da računa na Milana Pavkova, koji nije bio ni u protokolu.

Pavkov se povredio juče na poslenjem treningu i oporavak će da traje sedam dana – zaključio je Stanić.