MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

Fudbaleri Čukaričkog otišli na odmor, a poznato kada se okupljaju i gde će da se pripremaju za evropske izazove

Fudbaleri Čukaričkog posle pobede nad kragujevačkim Radničkim (Foto: Starsport)

Pobedom u nedelju nad kragujevačkim Radničkim (2:1), fudbaleri Čukaričkog su stavili tačku na jednu od najuspešnijih sezona u istoriji kluba. „Brđani“ su stigli do finala Kupa, a u Superligi su osvojili treće mesto i tako obezbedili plasman u plej-ofu za Ligu Evrope.


JERMENIJA: U utorak od 16 igraju Ararat Jermenija – BKMA, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 2.50.


Fudbaleri su sada na odmoru, a trener Dušan Kerkez će da obavi prozivku 15. juna. Za 13. i 14. jun su zakazani lekarski pregledi, a onda počinju treninzi. U Beogradu se ostaje do 18. juna, a onda se belo-crni sele na Divčibare gde će da ostanu do 23. juna.

NA BLEDU OD 29. JUNA

Potom sledi povratak u Beograd gde će da treniraju do 29. juna. Tada se sele na završne pripreme koje će da obave na Bledu. Ovde su se fudbaleri pripremali i ranijih godina, a planirano je da odigraju nekoliko prijateljskih utakmica. Povratak za Beograd je 12. jula.

Start Superlige je zakazan za 21. jul. „Brđani“ sa nestrpljenjem čekaju 7. avgust kada je na programu žreb za plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope. Mečevi se igraju 24. i 31. avgusta. Ukoliko izabranici Dušana Kerkeza budu uspešni igraće u grupnoj fazi ovog takmičenja, a ako izgube onda idu u Ligu konferencije.

Kako god, čeka ih osam utakmica ove godine u Evropi.

PROČITAJTE JOŠ:

ZVEZDA IMA NOVOG TRENERA Bahar: Spremni smo za iskorak u Evropi, ne bih dolazio da ne verujem u dobru misiju!

https://www.maxbetsport.rs/tacka-na-slucaj-kolubara-odbijena-i-zvanicno-ispala-iz-elite-lazarevcani-u-srbiji-vise-ne-mogu-da-se-zale-440787/

/amp